Oznámení o přerušení dodávky el. energie – 9. 12. 2021

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie:
Dne 09.12.2021 od 07:30 do 09.12.2021 15:30
Obec                                                                      Část obce
Chotoviny                                                            Beranova Lhota
Chotoviny                                                            Broučkova Lhota
Chotoviny                                                            Chotoviny
Chotoviny                                                            Jeníčkova Lhota
Chotoviny                                                             Polánka
Chotoviny                                                             Vrážná
Hlasivo                                                                   Hlasivo
Jedlany                                                                 Jedlany
Mladá Vožice                                                       Stará Vožice
Ratibořské Hory                                                 Podolí
Ratibořské Hory                                                 Ratibořice
Ratibořské Hory                                                 Ratibořské Hory
Tábor                                                                      Stoklasná Lhota

Vypnutá oblast:
obce Jedlany, Beranova Lhota, Polánka u Chotovin, Vrážná, Broučkova Lhota, Jeníčkova Lhota,Ratibořice, Podolí a obec Hlasivo mimo část od OÚ směrem k Rašovicím. Dále část obce Chotoviny od Beranovy Lhoty k zámku po obou stranách až k ul. Zahradní včetně rodinných domků od č.p. 176 – 187 a ul. Pod Špejcharem. FVE u obce Podolí, ZD Hlasivo a bývalý areál AGPI u obce Jeníčkova Lhota.
Společnost EG.D, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el. energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.
Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.
Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností EG.D, a.s.

Pro případné další informace volejte Nonstop linku EG.D 800 22 55 77 nebo navštivte www.egd.cz, kde najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny.
Děkujeme Vám za pochopení.
EG.D, a.s

Seznam odběrných míst