Oznámení o přerušení dodávky el. energie – 7. 12. 2021

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie:
Dne 07.12.2021 od 07:30 do 07.12.2021 15:30
Obec                                                              Část obce
Chotoviny                                                    Beranova Lhota
Chotoviny                                                    Chotoviny
Chotoviny                                                    Polánka
Hlasivo                                                          Hlasivo
Jedlany                                                        Jedlany
Mladá Vožice                                              Stará Vožice
Řemíčov                                                       Buková
Řemíčov                                                       Řemíčov

Vypnutá oblast:
obce Hlasivo, Jedlany, Řemíčov, Buková, Stará Vožice, Výlevy, Beranova Lhota a Polánka u Chotovin. Dále část obce Chotoviny od Beranovy Lhoty k zámku po obou stranách až k ul. Zahradní včetně rodinných domků od č.p. 176 – 187 a ul. Pod Špejcharem.

Společnost EG.D, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el. energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.
Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.
Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností EG.D, a.s.
Pro případné další informace volejte Nonstop linku EG.D 800 22 55 77 nebo navštivte www.egd.cz, kde najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny.
Děkujeme Vám za pochopení.
EG.D, a.s.