Oznámení o přerušení dodávky el. energie – 5. 9. 2019

image_pdfimage_print

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie:
Dne 05.09.2019 od 07:30 do 05.09.2019 17:00
Obec Část obce
Běleč Běleč
Mladá Vožice Bendovo Záhoří
Mladá Vožice Noskov
Šebířov Křekovice
Šebířov Křekovická Lhota
Šebířov Kříženec
Šebířov Lhýšov
Šebířov Popovice
Šebířov Skrýšov
Šebířov Vosná
Šebířov Záříčí u Mladé Vožice
Šebířov Šebířov
Vypnutá oblast:
obce Šebířov, Vosná, Skrýšov, Popovice, Zářičí u Mladé Vožice, Křekovice, Lhýšov, Křekovická Lhota, Kříženec a Šelemberk.

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č.
458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.
Upozornění:
V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.
Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.
Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.
E.ON Distribuce, a.s.

Mohlo by se vám líbit...