.: Vyhledávaní
UbytováníPenzion Jižní ČechyCyklistika UbytováníUbytování samotaChata Česká KanadaTolstolobikStrmilovPřírodní park Česká KanadaKunžakJindřichův Hradec chataKomorníkBřeh chataChata Jižní Čechy
  .: Samospráva

Městská rada

složení
povodňová komise
přestupková komise
sbor pro občanské záležitosti

Zastupitelstvo

složení
finanční výbor
kontrolní výbor
osadní výbory
Rozpočet města
jednací řád
usnesení
usnesení archiv
volby

Vedení radnice

starosta
místostarosta

  .: Městský úřad

Odbory

finanční
sociální
stavební
matrika

Organizační řád

Vyhlášky a nařízení

Povinné informace

Informace dle zák. č. 106/1999 Sb.


Kontakty

Úřední deska

Formuláře


Stavební - Žádosti

Žádost o vyjádření k existenci sítí


Dokumenty

Vožičan

Plán rozvoje

Geoportál

Profil zadavatele

Czech POINT

Pečovatelská služba

Ztráty a nálezy

Veřejné zakázky malého rozsahu


  .: O městě

Historie
Památky
Významné osobnosti
Fotogalerie
Telefonní čísla
SBD Mladá Vožice

Nejúspěšnější žáci ZŠ Mladá Vožice ve škol.roce 2004/05
Vydáno dne 08. 01. 2006 (3492 přečtení)

Přehled nejlepších žáků, nejlepších sportovců a největších úspěchů žáků školy

Nejlepší žáci školy
V obřadní síni města Mladá Vožice přijal starosta města Ing. Miroslav Dlouhý nejlepší žáky školy.
Této pocty se dostalo těmto žákům: Veronice Holubové z 3.a, Adéle Smažíkové ze 4.b, Tomáši Mrázkovi z 5.a, Šárce Spěvákové z 5.b, Karlu Peclinovskému z 6.a, Tereze Švárové z 6.b, Petře Palánové z 6.c, Danielu Krchovi ze 7.b, Petře Píckové z 8.a, Michaele Bělíčkové z 8.b, Tereze Káškové z 9.a, Jakubu Tischlerovi z 9.a, Petře Smetanové z 9.b, Pavlu Hauzerovi a Vojtěchu Knotkovi, oba z 9.c.

Nejlepší sportovci školy
V rámci projektu „Sportuje celá škola“ (zapojeno 362 žáků z 2.-9.tříd (86,4%), uskutečněno 69 sportovních akcí za celkové účasti 2052 žáků) byli vyhlášeni i nejlepší sportovci školy.
10 nejlepších sportovců naší školy: 1.Daniel Krch-7.b, 2.David Schod-6.a, 3.Lenka Vaňková-8.b, 4.Tomáš Renfus-7.b, 5.Michal Hruška-7.a, 6.Šárka Spěváková-5.b, 7.René Schod-4.b, 8.-9. Lukáš Sejk-6.b, František Lorenc-9.b, 10. Tomáš Mrázek-5.a.

Přehled úspěchů žáků školy
V letošním školním roce jsme získali celkem 49 umístění na 1.-3.místech na různých soutěžích od úrovně okresní po republikovou.

1.místo v republice
Karel Vrtiška-9.b-celostátní soutěž ve hře na klavír
9.místo v republice
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh

1.místo v kraji
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh
1.místo v okrese
Lenka Vaňková – 8.b – běh Starým městem
družstvo chlapců 6.-7.tříd – přespolní běh
Lenka Vaňková – 8.b – přespolní běh
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh
Lenka Vaňková – 8.b – Večerní běh Táborem
Tomáš Renfus – 7.b – plavání (motýlek)
Vojtěch Knotek – 9.c – olympiáda z německého jazyka
Lenka Vaňková – 8.b – Jarní běh kolem Komory
Jan Spěvák – 1.b – atletický čtyřboj 1.tříd
René Schod – 4.b – atletický čtyřboj 4.tříd
družstvo chlapců 4.tříd - atletický čtyřboj 4.tříd
družstvo dívek 8.-9.tříd – Pohár rozhlasu v atletice
družstvo chlapců 6.-7.tříd – Pohár rozhlasu v atletice
chlapci 8.-9.třídy – turnaj v kopané
René Schod – 4.b – běh na 50m (olympiáda v lehké atletice)
René Schod – 4.b – skok daleký (olympiáda v lehké atletice)
Šárka Spěváková – 5.b – běh na 50m (olympiáda v lehké atletice)
Šárka Spěváková – 5.b – běh na 800m (olympiáda v lehké atletice)
Lenka Vaňková – 8.b – běh na 800m (olympiáda v lehké atletice)
Daniel Krch – 7.b – běh na 1000m (olympiáda v lehké atletice)

2.místo v kraji
Petra Pícková – 8.a – přespolní běh
Lukáš Kučera – 9.b –soutěž v radioelektronice (kategorie Ž2)
2.místo v okrese
Petra Pícková – 8.a – přespolní běh
Šárka Spěváková – 5.b – přespolní běh
Lenka Vaňková – 8.b – lesní běh Pintovkou
Daniel Krch – 7.b – Mikulášská laťka (skok vysoký)
Karel Mareda – 7.b – olympiáda z německého jazyka
družstvo chlapců 5.tříd – atletický čtyřboj 5.tříd
chlapci 4.-5.tříd – McDonalds Cup v kopané
Jan Spěvák – 1.b – hod kriketovým míčkem (olympiáda v lehké atletice)
Josef Knotek – 3.a – běh na 500m (olympiáda v lehké atletice)
Lukáš Sejk – 6.b – běh na 1000m (olympiáda v lehké atletice)
družstvo žáků 6.-7.tř.– štafeta 4x60m (olympiáda v lehké atletice)
žáci 6.-7.tř. – turnaj v kopané

3.místo v kraji
Lenka Vaňková – 8.b – běh na 1500m
Lenka Vaňková – 8.b - přespolní běh
Vojtěch Knotek – 9.c – olympiáda z německého jazyka
Martin Mrázek – 6.a –soutěž v radioelektronice (kategorie Ž1)
Karel Peclinovský – 6.a –soutěž v radioelektronice (kategorie Ž2)
3.místo v okrese
Daniel Krch – 7.b – přespolní běh
družstvo dívek 4.-5.tříd – plavání
Petra Pícková – 8.a – lesní běh Pintovkou
Lenka Vaňková – 8.b – dětská atletická liga
Rostislav Bíba – 3.a – atletický čtyřboj 3.tříd
družstvo chlapců 3.tříd – atletický čtyřboj 3.tříd
družstvo dívek 6.-7.tříd – Pohár rozhlasu v atletice
Petr Smetana – 5.b – běh na 800m (olympiáda v lehké atletice)


Počet komentářů: 1 | Doporučit e-mailem | Verze pro tisk

Projekt "Rozšíření sportovně-rekreační vybavenosti pro cestovní ruch na Mladovožicku“ je spolufinancován Evropskou unií.


Projekt "Revitalizace Žižkova náměstí Mladá Vožice, I. etapa"
je spolufinancován Evropskou unií.


Projekt „Rekonstrukce ČOV Mladá Vožice“
je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Celkové uznatelné náklady: 21 818 938 Kč
Dotace EU z OPŽP: 18 546 097 Kč (85 %)
Dotace SFŽP ČR: 1 090 946 Kč (5 %)
Příspěvek příjemce dotace: 2 181 895 Kč (10 %)


Projekt „ Kaple sv. Jana Nepomuckého, p.č. st.- parc.č. 1174/1, katastrální území Mladá Vožice“byl spolufinancován Jihočeským krajem, částka dotace 50 000 Kč.
  .: Kultura a sport

Program kina
Památník Mladovožicka
Hrad Šelmberk
Další kulturní akce
Cyklistický klub
Jezdecký klub
Klub českých turistů
Fotbalová utkání
Hokejová utkání
Další sportovní akce
Dobrovolní hasiči
Lyžařský areál
Běžkařské trasy

  .: Městské organizace

Základní škola
Mateřská škola
Kino
Městská knihovna
Památník Mladovožicka

  .: Kontakt
MÚ Mladá Vožice
Žižkovo náměstí 80
39143 Mladá Vožice

tel: +420 381201911
fax: +420 381201920
mail: mesto@mu-vozice.cz
IČ: 00252557
DIČ: CZ00252557

ID datové schránky: kpxbcqh


Úřední dny pracovišť
po, st 08.00 - 12.00
         12.30 - 17.00

  .: Zajímavé odkazy
Czech POINT
Komunitní plánování


www.mu-vozice.cz - vytvořeno pomocí phpRS
Články lze kopírovat jen se svolením autora
© 2004 MÚ Mladá Vožice