.: Vyhledávaní
UbytováníPenzion Jižní ČechyCyklistika UbytováníUbytování samotaChata Česká KanadaTolstolobikStrmilovPřírodní park Česká KanadaKunžakJindřichův Hradec chataKomorníkBřeh chataChata Jižní Čechy
  .: Samospráva

Městská rada

složení
povodňová komise
přestupková komise
sbor pro občanské záležitosti

Zastupitelstvo

složení
finanční výbor
kontrolní výbor
osadní výbory
Rozpočet města
jednací řád
usnesení
usnesení archiv
volby

Vedení radnice

starosta
místostarosta

  .: Městský úřad

Odbory

finanční
sociální
stavební
matrika

Organizační řád

Vyhlášky a nařízení

Povinné informace

Informace dle zák. č. 106/1999 Sb.


Kontakty

Úřední deska

Formuláře


Stavební - Žádosti

Žádost o vyjádření k existenci sítí


Dokumenty

Vožičan

Plán rozvoje

Geoportál

Profil zadavatele

Czech POINT

Pečovatelská služba

Ztráty a nálezy

Veřejné zakázky malého rozsahu


  .: O městě

Historie
Památky
Významné osobnosti
Fotogalerie
Telefonní čísla
SBD Mladá Vožice

Nejúspěšnější žáci školy
Vydáno dne 14. 02. 2005 (3442 přečtení)



Školní rok 2001/02

1.místo v republice:
Karel Vrtiška ze 6.b– 3.Mezinárodní klavírní soutěž V Praze
                              (+ Cena Čes.rozhlasu + Cena za nejlepší
                              provedení povinné skladby)
 
1.místo v kraji:
Karel Vrtiška ze 6.b – klavírní soutěž

1.místo v okrese:
Karel Vrtiška ze 6.b – Talent roku 2001 v umělecké kategorii
Ondřej Kaltounek z 8.b – výtvarná soutěž Jak si představuješ
                                     policejního maskota
Jana Zelenková z 9.b – okresní přehlídka recitační soutěže
Jiří Švec z 5.b – výtvarná soutěž Děti, pozor, červená!
           
2.místo v okrese:
Lenka Vaňková z 5.b – běh na 800m na olympiádě v lehké atletice
Pavel Poslušný z 5.a - výtvarná soutěž Děti,pozor, červená!
Pavel Mrázek z 5.a – výtvarná soutěž Požární ochrana očima dětí
družstvo chlapců 6.-7.tříd - turnaj v kopané
družstvo děvčat z 8.-9.tříd – přespolní běh

3.místo v okrese:                   
Tomáš Malina z 9.a – výtvarná soutěž Den Země
Tomáš Renfus ze 4.b – běh na 600m na olympiádě v lehké atletice
Jan Pistulka ze 7.a – skok daleký na olympiádě v lehké atletice
mužstvo žáků 4.-5.tříd – McDonalds Cup v kopané
mužstvo žáků 8.-9.tříd – turnaj v kopané
družstvo žáků 6.-7.tíd – soutěž požárnické všestrannosti
družstvo žáků 1.-5.tříd – soutěž Mladých zdravotníků


Školní rok 2002/03

1.místo v kraji:
Marie Bartůňková – 4.a – Kinderiáda (hod kriketovým míčkem)

2.místo v kraji:                      
Karel Vrtiška – 7.b – Talent Jihočeského kraje v umělecké kategorii
Martin Michal – 5.a – soutěž v radiotechnice
       
3.místo v kraji:                      
David Schod – 4.a – Kinderiáda (hod kriketovým míčkem)
Veronika Vaňková – 5.b – Helpíkův pohár (zdravotnické znalosti)
Daniel Tesař – 5.b - Helpíkův pohár (zdravotnické znalosti)

3.-4.místo v oblasti:               
mužstvo žáků 5.-9.tříd – Coca-Cola pohár v kopané

1.místo v okrese:                   
Karel Vrtiška  - 6.b – Talent roku 2002 v umělecké kategorii
Simona Jedličková – 7.c – olympiáda v německém jazyce
René Schod – 2.b – atletický čtyřboj žáků 2.tříd
René Schod – 2.b – olympiáda v lehké atletice (běh na 50m) 
                 
2.místo v okrese:  
Lenka Vaňková  -6.b – Večerní běh Táborem
družstvo chlapců 4.-5.tříd – přespolní běh
Jan Pistulka – 8.a – přebor v šachu
Martin Mareda – 8.b – olympiáda v německém jazyce
Jiří Tischler – 9.a – olympiáda z chemie
René Schod – 2.b - olympiáda v lehké atletice (hod kriketovým míčkem)
Marie Bartůňková – 4.a - olympiáda v lehké atletice (hod kriket. míčkem)
Adéla Kavková – 5.a - olympiáda v lehké atletice (běh na 50m)

3.místo v okrese:
Lenka Vaňková – 6.b – přespolní běh
Kateřina Klejnová – 9.b –olympiáda z chemie
družstvo žáků 4.-5.tříd – Mc Donalds Cup v kopané
mladší žáci – požárnická soutěž
Šárka Spěváková – 3.a - olympiáda v lehké atletice (běh na 50m)
Andrea Černá – 5.a - olympiáda v lehké atletice (skok daleký)
Michal Hruška – 5.a - olympiáda v lehké atletice (hod kriket. míčkem)

Školní rok 2003/04

1.místo v republice:
Karel Vrtiška – 8.b – Zlatý oříšek (celostátní soutěž talentovaných dětí)

1.místo v kraji:                      
kolektiv žáků 2.-8.tříd- projekt Třináctá komnata
           
1.místo v okrese:
Lenka Vaňková – 7.b – Běh Starým městem
Lenka Vaňková – 7.b – Večerní běh Táborem
Lenka Vaňková – 7.b – přespolní běh
družstvo chlapců 4.-5.tříd – přespolní běh
družstvo chlapců 6.-7.tříd – halová kopaná
Veronika Hlavničková – 4.b – dopravní soutěž
družstvo chlapců 6.-7.tříd – okresní turnaj v kopané
Tereza Rosolová – 3.a – triatlon mládeže
René Schod – 3.b – olympiáda v atletice – běh na 50m
René Schod – 3.b – olympiáda v atletice – hod kriketovým míčkem

2.místo v kraji:
Lenka Vaňková – 7.b –běh na 1500m

2.místo v okrese:   
René Schod – 3.b – přespolní běh
družstvo dívek 6.-7.tříd – přespolní běh
Pavel Hauzer – 8.c – Městská matematická olympiáda ve Veselí n/L
Lenka Vaňková – 7.b –běh na 800m v lehkoatletickém čtyřboji
Marie Bartůňková – 5.a – olympiáda v atletice – hod kriketovým míčkem
Miroslava Stoklasová – 9.a – olympiáda v atletice – běh na 800m
Ladislav Kanalaš – 7.a - olympiáda v atletice – běh na 1000m

3.místo v okrese:                   
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh
družstvo chlapců 6.-9.tříd – Coca-Cola pohár v kopané-15.oblastní skupina
René Schod – 3.b –atletický čtyřboj
družstvo chlapců 3.tříd – atletický čtyřboj
Lenka Vaňková – 7.b– olympiáda v atletice– běh na 800m

Školní rok 2004/05 (do 5.2.2005)
 
9.místo v republice:               
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh

1.místo v kraji:                      
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh

1.místo v okrese:                   
Lenka Vaňková – 8.b – běh Starým městem
družstvo chlapců 6.-7.tříd – přespolní běh
Lenka Vaňková – 8.b – přespolní běh
družstvo dívek 8.-9.tříd – přespolní běh
Lenka Vaňková – 8.b – Večerní běh Táborem
Tomáš Renfus – 7.b – plavání (motýlek)
Vojtěch Knotek – 9.c – olympiáda z německého jazyka

2.místo v kraji:                      
Petra Pícková – 8.a – přespolní běh

2.místo v okrese:                   
Petra Pícková – 8.a – přespolní běh
Šárka Spěváková – 5.b – přespolní běh
Lenka Vaňková – 8.b – lesní běh Pintovkou
Daniel Krch – 7.b – Mikulášská laťka (skok vysoký)
Karel Mareda – 7.b – olympiáda z německého jazyka

3.místo v kraji:                      
Lenka Vaňková – 8.b – běh na 1500m
Lenka Vaňková – 8.b -  přespolní běh

3.místo v okrese:                   
Daniel Krch – 7.b – přespolní běh
družstvo dívek 4.-5.tříd – plavání
Petra Pícková – 8.a – lesní běh Pintovkou
Lenka Vaňková – 8.b – dětská atletická liga



Počet komentářů: 7 | Doporučit e-mailem | Verze pro tisk

Projekt "Rozšíření sportovně-rekreační vybavenosti pro cestovní ruch na Mladovožicku“ je spolufinancován Evropskou unií.


Projekt "Revitalizace Žižkova náměstí Mladá Vožice, I. etapa"
je spolufinancován Evropskou unií.


Projekt „Rekonstrukce ČOV Mladá Vožice“
je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Celkové uznatelné náklady: 21 818 938 Kč
Dotace EU z OPŽP: 18 546 097 Kč (85 %)
Dotace SFŽP ČR: 1 090 946 Kč (5 %)
Příspěvek příjemce dotace: 2 181 895 Kč (10 %)


Projekt „ Kaple sv. Jana Nepomuckého, p.č. st.- parc.č. 1174/1, katastrální území Mladá Vožice“byl spolufinancován Jihočeským krajem, částka dotace 50 000 Kč.
  .: Kultura a sport

Program kina
Památník Mladovožicka
Hrad Šelmberk
Další kulturní akce
Cyklistický klub
Jezdecký klub
Klub českých turistů
Fotbalová utkání
Hokejová utkání
Další sportovní akce
Dobrovolní hasiči
Lyžařský areál
Běžkařské trasy

  .: Městské organizace

Základní škola
Mateřská škola
Kino
Městská knihovna
Památník Mladovožicka

  .: Kontakt
MÚ Mladá Vožice
Žižkovo náměstí 80
39143 Mladá Vožice

tel: +420 381201911
fax: +420 381201920
mail: mesto@mu-vozice.cz
IČ: 00252557
DIČ: CZ00252557

ID datové schránky: kpxbcqh


Úřední dny pracovišť
po, st 08.00 - 12.00
         12.30 - 17.00

  .: Zajímavé odkazy
Czech POINT
Komunitní plánování


www.mu-vozice.cz - vytvořeno pomocí phpRS
Články lze kopírovat jen se svolením autora
© 2004 MÚ Mladá Vožice